Kontakt

Direktor ÜLLE PÄSSA

Infosekretär EGLE TÄNAV

Õpetajate tuba

Söökla majandusjuhataja Ene Mererand

Raamatukoguhoidja ja huvijuht Sirje Sillaste

Õpetajad ja töötajad

tel. 6083201, 5535167     direktor@ardukool.ee

tel. 6083201     info@ardukool.ee

tel. 6083263

maj@ardukool.ee

sirje@ardukool.ee

Anvar Hansson – anvar@ardukool.ee
Vaike Juursalu – vaike@ardukool.ee
Epp Kevvai – epp@ardukool.ee
Kadi Koppel – kadi@ardukool.ee
Tiiu Lõoke – tiiu@ardukool.ee
Pille Piirsalu – pille@ardukool.ee
Maret Prehing – maret@ardukool.ee
Regina Reiljan – regina@ardukool.ee
Külli Relve – kylli@ardukool.ee
Maarja Talv – maarja@ardukool.ee
Rein Tint – rein@ardukool.ee
Inge Tuuleveski – inge@ardukool.ee
Margit Valdma – margit@ardukool.ee
Anneli Veinberg – anneli@ardukool.ee

kokk Mare Vahar – mare@ardukool.ee
kokaabi Liia Kannik – liia@ardukool.ee
koolitädi Heili Kaust – heili@ardukool.ee
koolitädi Alli Liit – alli@ardukool.ee

Ardu Kool kaardil