Kontakt

JUHTKOND  
direktor Ülle Pässa tel. 5535167     ulle.passa@ardukool.ee
infosekretär Egle Tänav tel. 53310030   info@ardukool.ee
õppejuht Ester Palm tel. 58861977, 6083364     ester.palm@ardukool.ee
sotsiaalpedagoog Signe Kotkas
(tööaeg kolmapäeviti)
tel 54640001    signe.kotkas@ardukool.ee
vastuvõtuajad eelnevalt kokkuleppel
huvijuht Karolin Karu huvijuht@ardukool.ee
majandusjuhataja Ene Mererand ene.mererand@ardukool.ee
   
KOOL  
Õpetajate tuba tel. 6083263
Õpetajad ja töötajad Anvar Hansson – anvar.hansson@ardukool.ee
  Karolin Karu – karolin.karu@ardukool.ee
  Epp Kevvai – epp.kevvai@ardukool.ee
  Kadi Koppel – kadi.koppel@ardukool.ee
  Tiiu Lõoke – tiiu.looke@ardukool.ee
  Pille Piirsalu – pille.piirsalu@ardukool.ee
  Maret Prehing – maret.prehing@ardukool.ee
  Natalia Prishvitsyna-Merkureva – natalia.prishvitsyna@ardukool.ee
  Kaidi Randmaa – kaidi.randmaa@ardukool.ee
  Regina Reiljan – regina.reiljan@ardukool.ee
  Maarja Talv – maarja.talv@ardukool.ee
  Rein Tint – rein.tint@ardukool.ee
  Egle Tänav – egle.tanav@ardukool.ee
  Margit Valdma – margit.valdma@ardukool.ee
  Teele Valdma – teele.valdma@ardukool.ee
  raamatkoguhoidja Sirje Sillaste – sirje.sillaste@ardukool.ee
  kokk Mare Vahar – mare.vahar@ardukool.ee
  kokaabi Liia Kannik – liia.kannik@ardukool.ee
  koolitädi Heili Kaust – heili.kaust@ardukool.ee
  koolitädi Alli Liit – alli.liit@ardukool.ee
   
LASTEAED  
noorem rühm
51903797
keskmine rühm
53678637
vanem rühm
59066012
Õpetajad ja töötajad Aive Aun – aive.aun@ardukool.ee
  Ivi Kaptur – ivi.kaptur@ardukool.ee
  Eveli Valg-Rask – eveli.valg-rask@ardukool.ee
  Kati Suur – kati.suur@ardukool.ee
  Maarja Udde – maarja.udde@ardukool.ee
  Svetlana Väär – sevtlana.väär@ardukool.ee
  muusikaõpetaja Sirli Karro – sirli.karro@ardukool.ee
  õpetajaabi Helvi Kikas – helvi.kikas@ardukool.ee
  õpetajaabi Marika Leppik – marika.leppik@ardukool.ee
  õpetajaabi Marje Veelain – marje.veelain@ardukool.ee
  tugiisik Aili Koiduste – aili.koiduste@ardukool.ee
  tugiisik Rosika Gaab – rosika.gaab@ardukool.ee
  majahoidja Agne Kotkas – agne.kotkas@ardukool.ee
  kokk Merle Ortikov – merle.ortikov@ardukool.ee
  kokaabi Nadia Reimann – nadia.reimann@ardukoolee
   
kooli hoolekogu esimees hoolekogu@ardukool.ee