Kontakt

direktor Ülle Pässa

infosekretär Egle Tänav

huvijuht Karolin Karu

hoolekogu esimees Livio Varik

Õpetajate tuba

söökla majandusjuhataja Ene Mererand

raamatukoguhoidja Sirje Sillaste

Õpetajad ja töötajad

tel. 5535167     direktor@ardukool.ee

tel. 53310030     info@ardukool.ee

huvijuht@ardukool.ee

hoolekogu@ardukool.ee

tel. 6083263

maj@ardukool.ee

sirje@ardukool.ee

Anvar Hansson – anvar@ardukool.ee
Karolin Karu – karolin@ardukool.ee
Epp Kevvai – epp@ardukool.ee
Kadi Koppel – kadi@ardukool.ee
Tiiu Lõoke – tiiu@ardukool.ee
Pille Piirsalu – pille@ardukool.ee
Maret Prehing – maret@ardukool.ee
Natalia Prishvitsyna-Merkureva – natalia.prishvitsyna@kose.edu.ee
Kaidi Randmaa – kaidi@ardukool.ee
Regina Reiljan – regina@ardukool.ee
Maarja Talv – maarja@ardukool.ee
Rein Tint – rein@ardukool.ee
Margit Valdma – margit@ardukool.ee
Teele Valdma – teele@ardukool.ee

kokk Mare Vahar – mare@ardukool.ee
kokaabi Liia Kannik – liia@ardukool.ee
koolitädi Heili Kaust – heili@ardukool.ee
koolitädi Alli Liit – alli@ardukool.ee

Ardu Kool kaardil