MEIST

Tervisekabinet

Koolitervishoiu teenust osutab TNP Konsultatsioonid OÜ, kooliõde Ita-Maria Dmitrijeva

Kontaktandmed:
Ita-Maria Dimitrijeva
tel: 5029537
e-post: ita-maria.dimitrijeva@tnpk.ee

Vastavalt kooliõendus tegevusjuhendile viib tervisekontrolli läbi kooliõde 1., 3. ja 7. klassis. 5. ja 9. klassis peab toimuma tervisekontroll oma perearsti juures.

Vanemaid teavitatakse vajalikest vaktsineerimistest nõusolekulehega, mis tuleb tagastada allkirjastatult (nõusolekuga või keeldumisega).
Koolis teostatavad vaktsineerimised:
7-aastased õpilased – DTaP-IPV (difteeria, teetanuse, atsellulaarse läkaköha ja inaktiveeritud poliomüeliit), kui on koolieelselt tegemata jäänud.
12-aastased tütarlapsed – HPV (Inimese papilloomiviirus). Vaktsineerimiskuur koosneb kahest doosist. Teine annus tuleb manustada 6-13 kuu möödudes esimese annuse manustamisest.
13-aastased õpilased – MMR (leetrid, mumps ja punetised).
15-17-aastased õpilased – DTPa (difteeria, teetanus ja läkaköha).

Loe lisaks: Tervishoid koolis (Tervisekassa)

Kontaktandmed:
Ita-Maria Dimitrijeva
tel: 5029537
e-post: ita-maria.dimitrijeva@tnpk.ee

Koolis teostatavad vaktsineerimised:
13-aastased õpilased – MMR (leetrid, mumps ja punetised).
15-17-aastased õpilased – DTPa (difteeria, teetanus ja läkaköha).

Loe lisaks: Tervishoid koolis (Tervisekassa)