Projektid

Loe lähemalt meie kogemustest blogis "Meie lood".

Mis on Erasmus+?
Erasmus+ on programm, mis rahastab haridus-, koolitus- ja noortevaldkonna projekte Euroopa Liidus. Programmi eesmärk on arendada riikidevahelist koostööd, avardada õpilaste ja õpetajate silmaringi ning ühendada erinevaid kultuure.

Projekt "Jätkusuutlik elustiil"
Projekti nr: 2023-1-EE01-KA122-SCH-000136483)
Periood: 02.10.2023-01.04.2025

1. Hispaania (IES La Foia D'Elx)

Hispaanias on meie partnerkooliks palju suurem kool 596 õpilasega. Kool on tegelenud projektiga "Sahara", mille eesmärgiks on teadvustada, milline on elu Saharas ja, milliste probleemidega nad peavad silmitsi seisma. Nad on keskendunud erinevatele keskkonnaprobleemidele ja me sooviksime neilt õppida, mis viise veel on, et loodust meie ümber hoida. Nemad on väga huvitatud osa saamast meie teadmistest seoses riiete taaskasutusega.

2. Prantsusmaa (Lycée Léonard de Vinci Soissonsis)

Prantsusmaal on meie partnerkooliks suur kool 900 õpilasega. Seal koolis on õpetajad väga loodust säästvate eluviiside poolt ja üritavad neid ka võimalusel rakendada.  Plaanime õpilastele tutvustada,  mida meie kool on juba ära teinud, et loodust säästa ning loodame ka neilt ideid saada, mida veel kasutusele võtta. Koostöö eesmärgiks on leida erinevaid võimalusi, mida saaks just igaüks personaalselt ära teha, et enda ökoloogilist jalajälge vähendada.

3. Slovakkia (sügis 2024)

Mis on Erasmus+?

Projekt "Jätkusuutlik elustiil"
Projekti nr: 2023-1-EE01-KA122-SCH-000136483)