Tule talgutele! Teeme ära! 09. aprill Ardu Kool

Ardu Kool ja Ardu Alevikuselts kutsuvad kõiki ühistele talgutele! Teeme korda Paunküla veehoidla kallasraja.

Mai alguses on meil laupäeval koolipäev. Õppimine ei toimu aga klassiruumis, vaid anname üheskoos oma panuse Teeme Ära talgupäevale ning läheme Paunküla veehoidla ümbrust koristama.

Tänu sellele saame puhtamate kallastega ujumiskohad, teha head ja muidugi natuke varem suvevaheajale kah!

Tegemist on avatud talgutega ja üritus toimub koostöös Ardu Alevikuseltsiga. Seega, kui sa meie juures ei õpi aga soovid ikka appi tulla - oled väga teretulnud! Lihtsalt sel juhul pane ennast kirja: Teeme ära talgute lehel, et teaksime supiga arvestada.
*kooli töötajad ja õpilased on juba kirja pandud

Koguneme 04.mail kell 10.00 Ardu Kooli ees. Võta kaasa töökindad, veepudel, lusikas ja kauss.

Lisainfo: huvijuht@ardukool.ee või maarja.udde@ardukool.ee

*kooli töötajad ja õpilased on juba kirja pandud