28.jaanuaril Valgehobusemäele sõitu ei toimu! 28.01. on õpilastel tavapärane koolipäev.
Ilmajaama teate kohaselt on 28.01. külma -18 kraadi, mistõttu jääb planeeritud suusapäev ära.

Uus väljasõidu kuupäev on 13.veebruar!

Kooli poolt on tellitud suusabuss. Seega on korralikud murdmaasuusad kõigile õpilastele tasuta. Kes soovib tegeleda muude talispordialadega, siis tuleb muu varustus laenutada raha eest endale ise. Vaata http://www.valgehobuse.ee/hinnad/. Kaasa võib võtta ka oma varustuse.

Bussiraha 7 EUR-i tuleb maksta hiljemalt neljapäevaks (s.o. 24.jaanuariks) sekretäri kätte.

Koolist saavad õpilased kaasa ka toidupakid (burger leivaga, kurk, paprikas, magus saiake ning soe tee).
Kohapeal on võimalus endal ise süüa osta (keskuses on aastaringselt avatud kohvik).
KAASA OMA KRUUS/TASS TEE JAOKS!

Väljasõit kell 9:00 ja tagasi jõuame umbes kell 14:30-15:00.

Pikapäevarühmatöö toimub!
NB! Palun anna oma klassijuhatajale hiljemalt esmaspäeva hommikuks teada, kas jääd peale mäelt tulekut pikapäevaeinet sööma!