Konsultatsioonide ajad

2019/2020.õppeaasta

PS! Õpetajatega on võimalik võtta kontakti ka eKooli vestluste alt!

Anvar Hansson

teisipäeviti kokkuleppel õpetajaga

 

Epp Kevvai

teisipäeviti kell 14.30-15.25

 

Kadi Koppel

kolmapäeviti ja neljapäeviti kell 14.40-15.25

 

Tiiu Lõoke

õpetajaga kokkuleppel

tiiu@ardukool.ee

Riina Muug

 

 

Pille Piirsalu

õpetajaga kokkuleppel

pille@ardukool.ee

Maret Prehing

õpetajaga kokkuleppel

maret@ardukool.ee

Ülle Pässa

teisipäeviti kell 14.35-16.15

direktor@ardukool.ee

Kaidi Randma

neljapäeviti kell 15.30-16.00

 

Regina Reiljan

õpetajaga kokkuleppel

regina@ardukool.ee

Rein Tint

esmaspäeviti

rein@ardukool.ee

Inge Tuuleveski

õpetajaga kokkuleppel

inge@ardukool.ee

Margit Valdma

esmaspäeviti ja kolmapäeviti kell 14.40-16.00

margit@ardukool.ee

Teele Valdma

esmaspäeviti kell 15.30-16.30 või kokkuleppel õpetajaga kell 8.00-9.00

teele@ardukool.ee