Konsultatsioonide ajad 2020/2021.õppeaastal

PS! Õpetajatega on võimalik võtta kontakti ka eKooli vestluste alt!

KONSULTATSIOONILE MINEKUKS TULEB EELNEVALT ÕPETAJAGA KONKREETSES AJAS KOKKU LEPPIDA!
Anvar Hansson esmaspäeviti kokkuleppel õpetajaga  
Epp Kevvai teisipäeviti ja kolmapäeviti kell 8.15-9.00 epp@ardukool.ee
Kadi Koppel teisipäeviti kell 15.25
nejapäeviti kell 14.40-15.25
kadi@ardukool.ee
Tiiu Lõoke esmaspäevast reedeni
kokkuleppel õpetajaga
tiiu@ardukool.ee
Riina Muug reedeti kell 14.40-15.25 riina@ardukool.ee
Pille Piirsalu esmaspäevast reedeni
kokkuleppel õpetajaga
pille@ardukool.ee
Maret Prehing esmaspäevast reedeni
kokkuleppel õpetajaga
maret@ardukool.ee
Ülle Pässa konsultatsioon esmaspäeviti kell 19.00 (zoom keskkonnas)
või teisipäeviti kell 8.15-8.50 (klassis)
järeltööde aeg neljapäeviti kell 13.50-14.35
direktor@ardukool.ee
Kaidi Randmaa teisipäeviti ja reedeti
kellaaeg kokkuleppel õpetajaga
kaidi@ardukool.ee
Regina Reiljan kokkuleppel õpetajaga regina@ardukool.ee
Maarja Talv 5.kl. neljapäeviti kell 13.00-13.45
7.-8.kl. reedeti kell 8.15-9.00
maarja@ardukool.ee
Rein Tint esmaspäeviti kokkuleppel õpetajaga rein@ardukool.ee
Margit Valdma esmaspäeviti kell 13.50-15.25 margit@ardukool.ee
Teele Valdma teisipäevast reedeni kell 8.15-9.00 teele@ardukool.ee