Kiidame meie kooli tublisid tegijaid!

2016/2017 õppeaasta

06.juuni 2017
KIITUSKIRI “Väga hea õppimise eest” – Kim Markus Sillat, Laura Šaluhin, Hilde Mari Lossmann, Maili Suvi, Karoliine Tänav, Kätlin Kaseste, Nellitriin Smetanjuk, Daniel Thaumi, Lisete Tungel, Liis Siren, Annabel Sälik, KMerlin Mehikas, Kristel Hromenkov
KIITUSKIRI “Hea õppimise eest” – Jaagup Helštein, Robin Nikker, Lisanne Mirell Viilup, Kertu-Jaslene Õun, Jarmo Haavam, Elis Kannik, Margus Nigul, Trevor Ollin, Sandra Prosso, Sten Salura, Berit Ülejõe, Annabel Nikker, Carmen Puusep, Karlos Varik, Greti Ülejõe, Sten Bobrovski,Madis Marcos Maiste, Gregor Ollin, Joosua Soomest, Liis Kannik, Siim Erik Salura, Aadam Soomets, Kaspar Ulla, Ken-Maikel Valdma, Arthur Aabjõe, Karl-Gerhard Kevvai, Cristofer Ridala, Lee Ludvig Joan Soomets, Ragnar Liias, Luise Palo, Ottokar Siren, Kristjan Sälik, Marit Nigul.
DIPLOM Kooli rekord 2016/2017.õppeaastalKris-Marcus Eeritsale 400m jooksus ja 4x100m jooksus; Siim Erik Salurale 4x100m jooksus; Ken-Maikel Valdmale 4x100m jooksus; Gregor Ollinile 4x100m jooksus; Arthur Aabjõele 4x100m jooksus; Karl-Gerhard Kevvaile 50m ujumises 12-aastaste ja 13-aastaste vanusgrupis; Ragnar Liiasele 4x100m jooksus; Kristjan Sälikule 4x100m jooksus; Kristjan Ullale 14-aastaste ja 16-aastaste vanusgrupis 4x100m jooksus; Michael Helšteinile kõrgushüppes, kuulitõukes ja 4x100m jooksus; Rando-Rolf Karronile 4x100m jooksus; Martin Virrojale 4x100m jooksus.
DIPLOM ja MEDAL Ardu Kooli meister 2016/2017Karl-Gerhard Kevvaile 50m ujumises; Merlin Mahikasele 60m jooksus, kaugushüppes ja palliviskes; Kristel Hromenkovile 400m jooksus; Kristjan Ullale 4x100m jooksus; Michael Helšteinile kõrgushüppes, kaugushüppes, palliviskes, 4x100m jooksus ja kuulitõukes; Rando-Rolf Karronile 60m jooksus, 400m jooksus ja 4x100m jooksus; Martin Virrojale 4x100m jooksus.
TÄNUKIRI
Hilde Mari Lossmannile ja Kätriin Murumaale, kui parimatele raamatu lugejatele 2016/2017.õppeaastal.
ARDU KOOLI DIREKTORI KÄSKKIRI nr.60 05.06.2017
Seoses Ardu Kooli esindamisega, tunnustan alljärgnevaid Ardu Kooli õpilasi:
LAURA ŠALUHIN 1.klass – matemaatikavõistlusmäng „Känguru“, Kose valla laulu- ja tantsupidu „Mustrid“, Kose valla algklasside spordipäev; ELIS KANNIK 2.klass – mõistatustepäev „Mõistatused ja vanasõnad“ Kiili Gümnaasiumis, matemaatikavõistlusmäng „Känguru“, Kose valla laulu- ja tantsupidu „Mustrid“; TREVOR OLLIN 2.klass – matemaatikavõistlusmäng „Känguru“, Kose valla laulu- ja tantsupidu „Mustrid“, Kose valla algklasside spordipäev; KAROLIINE TÄNAV 2.klass – matemaatikavõistlusmäng „Känguru“, Kose valla laululaps 2017, Kose valla laulu- ja tantsupidu „Mustrid“; BERIT ÜLEJÕE 2.klass – 2.-4.klassi tüdrukute maakondlik joonistuspäev Harmi Põhikoolis, matemaatikavõistlusmäng „Känguru“, Kose valla algklasside spordipäev; KÄTLIN KASESTE 3.klass – mõistatustepäev „Mõistatused ja vanasõnad“ Kiili Gümnaasiumis, matemaatikavõistlusmäng „Känguru“, Kose valla laululaps 2017, ujumisvõistlus „Neptuni pidu“ Kosel, Kose valla laulu- ja tantsupidu „Mustrid“, Kose valla algklasside spordipäev, RMK metsaviktoriin 2017; ANNABEL NIKKER 3.klass – matemaatikavõistlusmäng „Känguru“, ujumisvõistlus „Neptuni pidu“ Kosel, Kose valla laulu- ja tantsupidu „Mustrid“, RMK metsaviktoriin 2017; CARMEN PUUSEP 3.klass – üle-eestiline 3.-4.klasside kirjandusmäng Kose valla voor, matemaatikavõistlus-mäng „Känguru“, Kose valla algklasside spordipäev, RMK metsaviktoriin 2017; LISETE TUNGEL 3.klass – üle-eestiline 3.-4.klasside kirjandusmäng Kose valla voor, matemaatikavõistlusmäng „Känguru“, ujumisvõistlus „Neptunipidu“ Kosel, Kose valla algklasside spordipäev, RMK metsaviktoriin 2017; NELLITRIIN SMETANJUK 3.klass – 2.-4.klassi tüdrukute maakondlik joonistuspäev Harmi Põhikoolis, matemaatikavõistlusmäng „Känguru“, Kose valla laulu- ja tantsupidu „Mustrid“, Kose valla algklasside spordipäev, RMK metsaviktoriin 2017; KARLOS VARIK 3.klass – matemaatikavõistlusmäng „Känguru“, ujumisvõistlus „Neptuni pidu“ Kosel, Kose valla algklasside spordipäev, RMK metsaviktoriin 2017; GRETI ÜLEJÕE 3.klass – matemaatikavõistlusmäng „Känguru“, ujumisvõistlus „Neptuni pidu“ Kosel, Kose valla laulu- ja tantsupidu „Mustrid“, RMK metsaviktoriin 2017; LIIS SIREN 4.klass – 2.-4.klassi tüdrukute maakondlik joonistuspäev Harmi Põhikoolis, Nuputa Harjumaa voor Keila Koolis, matemaatikaolümpiaadi 4.-6.klasside Harjumaa voor Saku Gümnaasiumis, matemaatikavõistlusmäng „Känguru“, „100 meetrit kunsti – Kose mustrid“ Kose Kunstikeskus; MERLIN MEHIKAS 6.klass – Nuputa Harjumaa voor Keila Koolis, matemaatikaolümpiaadi 4.-6.klasside Harjumaa voor Saku Gümnaasiumis, matemaatikavõistlusmäng „Känguru“, „100 meetrit kunsti – Kose mustrid“ Kose Kunstikeskus; KRISTEL HROMENKOV 7.klass – vabariikliku emakeeleolümpiaadi Harjumaa voor Kose Gümnaasiumis, Nuputa Harjumaa voor Keila Koolis, „100 meetrit kunsti – Kose mustrid“ Kose Kunstikeskus.
ARDU KOOLI DIREKTORI KÄSKKIRI nr.61 05.06.2017 Seoses Ardu Kooli esindamisega Kose valla algklasside spordipäeval, tunnustan alljärgnevaid Ardu Kooli õpilasi: KIM MARKUS SILLAT 1.klass – II koht kaugushüppes; LAURA ŠALUHIN 1.klass – II koht palliviskes; ROMET ZENIN 1.klass – I koht palliviskes; KERTU-JASLENE ÕUN 1.klass – II koht kaugushüppes; TREVOR OLLIN 2.klass – II koht 40m jooksus, III koht kaugushüppes, II koht 300m jooksus; SANDRA PROSSO 2.klass – III koht palliviskes; BERIT ÜLEJÕE 2.klass – II koht palliviskes; LISETE TUNGEL 3.klass – III koht palliviskes; GREGOR OLLIN 4.klass – I koht 60m jooksus, II koht kaugushüppes, I koht palliviskes, II koht 300m jooksus.
ARDU KOOLI DIREKTORI KÄSKKIRI nr.62 05.06.2017 Seoses Ardu Kooli esindamisega Kose valla ujumisvõistlusel „Neptuni pidu“, tunnustan Ardu Kooli 3.klassi õpilast KARLOS VARIKUT, kes saavutas 25m vabaujumises II koha.

23.veebruar 2017
TÄNUKIRI kooli esindamise eest 16.veebruaril 2017.a. matemaatikavõistlusel NUPUTA Keila Kooli -. Kaspar Ulla, Merlin Mehikas, Marko Eduard Tagoma, Kristjan Sälik, Ragnar Liias, Kristel Hromenkov
TÄNUKIRI kooli esindamise eest 30.jaanuaril 2017.a. vabariiklikul emakeeleolümpiaadil Harjumaa voorus Kose Gümnaasiumis – Kristel Hromenkov
TÄNUKIRI kooli esindamise eest 26.jaanuaril 2017.a. 2.-4.klassi tüdrukute maakondlikul joonistuspäeval Harmi Põhikoolis – Berit Ülejõe, Nellitriin Smetanjuk, Liis Siren
TÄNUKIRI kooli esindamise eest 19.jaanuaril 2017.a. laulupeo mudilaskooride ülevaatusel Tallinnas – Karoliine Tänav, Kätlin Kaseste

 

2015/2016 õppeaasta

03.juuni 2016
KIITUSKIRI “Väga hea õppimise eest” – Elis Kannik, Hilde Mari Lossmann, Margus Nigul, Maili Suvi, Karoliine Tänav, Nellitriin Smetanjuk, Daniel Thaumi, Lisete Tungel, Kenno-Marti Valdma, Madis Marcos Maiste, Katriin Reinla, Liis Siren, Joosua Soomets, Annabel Sälik, Karl Gerhard Kevvai, Merlin Mehikas
KIITUSKIRI “Hea õppimise eest” – Trevor Ollin, Sandra Prosso, Sten Salura, Berit Ülejõe, Kätlin Kaseste, Annabel Nikker, Carmen Puusep, Karlos Varik, Greti Ülejõe, Sten Bobrovski, Gregor Ollin, Liis Kannik, Siim Erik Salura, Kaspar Ulla, Ken-Maikel Valdma, Arthur Aabjõe, Cristofer Ridala, Lee Ludvig Joan Soomets, Kristel Hromenkov, Ragnar Liias, Luise Palo, Ottokar Siren, Kristjan Sälik, Marit Nigul, Linda Palo
TÄNUKIRI Ardu Kooli õpilasomavalitsuse logo kujundamise eest Linda Palole.
DIPLOM Kooli rekord 2015/2016.õppeaastal Kris-Marcus Eeritsale Cooper testis, Karl Gerhard Kevvaile 50m ujumises, Merily Nurmele 3000m jooksus, Linda Palole 3000m jooksus, Michael Helšteinile kuulitõukes, Piret Metsisele 1500m jooksus ja 3000m jooksus.
DIPLOM ja MEDAL Ardu Kooli meister 2015/2016 – 50m ujumises Karl Gerhard Kevvai ja Merlin Mehikas, 3000m jooksus Merily Nurme, Cooper testis Eliise Allik ja Kris-Marcus Eerits, 1500m jooksus Eliise Allik ja Kristjan Ulla, palliviskes Piret Metsis ja Kristjan Ulla, kaugushüppes Piret Metsis ja Rando-Rolf Karron, 60m jooksus Piret Metsis ja Rando-Rolf Karron, 400m jooksus Eliise Allik ja Rando-Rolf Karron, kuulitõukes Michael Helštein
TÄNUKIRI
Berit Ülejõel ja Hilde Mari Lossmannile, kui parimatele raamatu lugejatele 2015/2016.õppeaastal.


17.veebruar 2016
TÄNUKIRI Merlin Mehikas´ele, Cristofer Ridala´le, Ragnar Liias´ele, Ottokar Siren´ile, Marit Nigul´ile, Merily Nurme´le ja Kristjan Ulla´le kooli esindamise eest Kose Gümnaasiumis matemaatikavõistlusel NUPUTA.


12.veebruar 2016
TÄNUKIRI 2.klassile kõige ühtsema kollektiivi eest Ardu Kooli playbox´il.
TÄNUKIRI 4.klassile kõige autentsema esituse eest Ardu Kooli playbox´il.
TÄNUKIRI 5.klassile kõige parema tehnilise artistlikkuse eest Ardu Kooli playbox´il.
TÄNUKIRI 5.klassile, kui publikulemmikuna Ardu Kooli playbox´il.
TÄNUKIRI 6.klassile kõige omanäolisema lahenduse eest Ardu Kooli playbox´il.
TÄNUKIRI 9.klassile kõige julgema esituse eest Ardu Kooli playbox´il.


05.veebruar 2016
TÄNUKIRI ära märgitud fotode eest Ardu Kooli fotovõistlusel “Imeline maailm”:
1.-2.klassi üldkategoorias – Karoliine Tänav foto “Tallutud maa ja taevas”
1.-2.klassi kategoorias “Loom” – Sten Salura foto “Uinuv sisalik”
3.-9.klassi üldkategoorias –  Enely Krümann foto “Lõpmatud avastamist ootavad teed” ja Karl-Gerhard Kevvai foto “Päikeseloojang”
TÄNUKIRI osalemise eest Ardu Kooli fotovõistlusel “Imeline maailm” – Elis Kannik, Hilde Mari Lossmann, Egeli Murumaa, Maili Suvi, Berit Ülejõe, Greti Ülejõe


29.jaanuar 2016
TÄNUKIRI Marit Nigul´ile, Gerda Nigul´ile ja Karin Koronen´ile kooli esindamise eest emakeele olümpiaadil Kose Gümnaasiumis.


22.jaanuar 2016
TÄNUKIRI Aadam Soomets´ale, Katriin Reinla´le ja Sten Bobrovski´le, kui parimatele Ardu Kooli võõrkeelte nädalal korraldatud inglise keelses sõnaotsmismängus 1.-4.klassile.
TÄNUKRI Nellitriin Smetanjuk´ile, Karoliine Tänav´ale, Kristina Koiduste´le, Margus Nigul´ile, Trevor Ollin´ile ja Egeli Murumaa´le, kui tublidele Ardu Kooli võõrkeelte nädalal korraldatud inglise keelses sõnaotsmismängus 1.-4.klassile.
TÄNUKIRI Maxim Kovalenko´le, Hilde Mari Lossmann´ile, Berit Ülejõe´le, Carmen Puusep´ale ja Annabel Nikker´ile osalemise eest Ardu Kooli võõrkeelte nädalal korraldatud inglise keelses sõnaotsmismängus 1.-4.klassile .
TÄNUKIRI Ragnar Liias´ele, kui kõige ilusama käekirjaga õpilasele 6.klassis vene keelsel konkursil “Klassi ilusam käekiri!”
TÄNUKIRI Merily Nurme´le, kui kõige ilusama käekirjaga õpilasele 7.klassis vene keelsel konkursil “Klassi ilusam käekiri!”
TÄNUKIRI Linda Palo´le, kui kõige ilusama käekirjaga õpilasele 8.klassis vene keelsel konkursil “Klassi ilusam käekiri!”
TÄNUKIRI Karin Koronen´ile, kui kõige ilusama käekirjaga õpilasele 9.klassis vene keelsel konkursil “Klassi ilusam käekiri!”
TÄNUKIRI 6.klassile põneva inglise keelse plakati eest Šotimaa kohta.
TÄNUKIRI 7.klassile ja 8.klassile põneva inglise keelse plakati eest Iirimaa kohta.
TÄNUKIRI 9.klassile põneva inglise keelse plakati eest Wales´i kohta.


22.detsember 2015
TÄNUKIRI Greti Ülejõe´le, Michael Helštein´ile ja Rutger Ulrich´ile tubli esinemise eest kooli jõuluetendusel.


02.detsember 2015
TÄNUKIRI Gerda Nigul´ile ja Mari-Liiz Nikker´ile kooli esindamise eest inglise keele olümpiaadil Kose Gümnaasiumis.


13.oktoober 2015
TÄNUKIRI Ken-Maikel Valdma´le kooli esindamise eest 4.klasside Harjumaa ettelugemisvõistlusel .