Kiidame meie kooli tublisid tegijaid!

2016/2017 õppeaasta

23.veebruar 2017
TÄNUKIRI kooli esindamise eest 16.veebruaril 2017.a. matemaatikavõistlusel NUPUTA Keila Kooli -. Kaspar Ulla, Merlin Mehikas, Marko Eduard Tagoma, Kristjan Sälik, Ragnar Liias, Kristel Hromenkov
TÄNUKIRI kooli esindamise eest 30.jaanuaril 2017.a. vabariiklikul emakeeleolümpiaadil Harjumaa voorus Kose Gümnaasiumis – Kristel Hromenkov
TÄNUKIRI kooli esindamise eest 26.jaanuaril 2017.a. 2.-4.klassi tüdrukute maakondlikul joonistuspäeval Harmi Põhikoolis – Berit Ülejõe, Nellitriin Smetanjuk, Liis Siren
TÄNUKIRI kooli esindamise eest 19.jaanuaril 2017.a. laulupeo mudilaskooride ülevaatusel Tallinnas – Karoliine Tänav, Kätlin Kaseste

 

2015/2016 õppeaasta

03.juuni 2016
KIITUSKIRI “Väga hea õppimise eest” – Elis Kannik, Hilde Mari Lossmann, Margus Nigul, Maili Suvi, Karoliine Tänav, Nellitriin Smetanjuk, Daniel Thaumi, Lisete Tungel, Kenno-Marti Valdma, Madis Marcos Maiste, Katriin Reinla, Liis Siren, Joosua Soomets, Annabel Sälik, Karl Gerhard Kevvai, Merlin Mehikas
KIITUSKIRI “Hea õppimise eest” – Trevor Ollin, Sandra Prosso, Sten Salura, Berit Ülejõe, Kätlin Kaseste, Annabel Nikker, Carmen Puusep, Karlos Varik, Greti Ülejõe, Sten Bobrovski, Gregor Ollin, Liis Kannik, Siim Erik Salura, Kaspar Ulla, Ken-Maikel Valdma, Arthur Aabjõe, Cristofer Ridala, Lee Ludvig Joan Soomets, Kristel Hromenkov, Ragnar Liias, Luise Palo, Ottokar Siren, Kristjan Sälik, Marit Nigul, Linda Palo
TÄNUKIRI Ardu Kooli õpilasomavalitsuse logo kujundamise eest Linda Palole.
DIPLOM Kooli rekord 2015/2016.õppeaastal Kris-Marcus Eeritsale Cooper testis, Karl Gerhard Kevvaile 50m ujumises, Merily Nurmele 3000m jooksus, Linda Palole 3000m jooksus, Michael Helšteinile kuulitõukes, Piret Metsisele 1500m jooksus ja 3000m jooksus.
DIPLOM ja MEDAL Ardu Kooli meister 2015/2016 – 50m ujumises Karl Gerhard Kevvai ja Merlin Mehikas, 3000m jooksus Merily Nurme, Cooper testis Eliise Allik ja Kris-Marcus Eerits, 1500m jooksus Eliise Allik ja Kristjan Ulla, palliviskes Piret Metsis ja Kristjan Ulla, kaugushüppes Piret Metsis ja Rando-Rolf Karron, 60m jooksus Piret Metsis ja Rando-Rolf Karron, 400m jooksus Eliise Allik ja Rando-Rolf Karron, kuulitõukes Michael Helštein
TÄNUKIRI
Berit Ülejõel ja Hilde Mari Lossmannile, kui parimatele raamatu lugejatele 2015/2016.õppeaastal.


17.veebruar 2016
TÄNUKIRI Merlin Mehikas´ele, Cristofer Ridala´le, Ragnar Liias´ele, Ottokar Siren´ile, Marit Nigul´ile, Merily Nurme´le ja Kristjan Ulla´le kooli esindamise eest Kose Gümnaasiumis matemaatikavõistlusel NUPUTA.


12.veebruar 2016
TÄNUKIRI 2.klassile kõige ühtsema kollektiivi eest Ardu Kooli playbox´il.
TÄNUKIRI 4.klassile kõige autentsema esituse eest Ardu Kooli playbox´il.
TÄNUKIRI 5.klassile kõige parema tehnilise artistlikkuse eest Ardu Kooli playbox´il.
TÄNUKIRI 5.klassile, kui publikulemmikuna Ardu Kooli playbox´il.
TÄNUKIRI 6.klassile kõige omanäolisema lahenduse eest Ardu Kooli playbox´il.
TÄNUKIRI 9.klassile kõige julgema esituse eest Ardu Kooli playbox´il.


05.veebruar 2016
TÄNUKIRI ära märgitud fotode eest Ardu Kooli fotovõistlusel “Imeline maailm”:
1.-2.klassi üldkategoorias – Karoliine Tänav foto “Tallutud maa ja taevas”
1.-2.klassi kategoorias “Loom” – Sten Salura foto “Uinuv sisalik”
3.-9.klassi üldkategoorias –  Enely Krümann foto “Lõpmatud avastamist ootavad teed” ja Karl-Gerhard Kevvai foto “Päikeseloojang”
TÄNUKIRI osalemise eest Ardu Kooli fotovõistlusel “Imeline maailm” – Elis Kannik, Hilde Mari Lossmann, Egeli Murumaa, Maili Suvi, Berit Ülejõe, Greti Ülejõe


29.jaanuar 2016
TÄNUKIRI Marit Nigul´ile, Gerda Nigul´ile ja Karin Koronen´ile kooli esindamise eest emakeele olümpiaadil Kose Gümnaasiumis.


22.jaanuar 2016
TÄNUKIRI Aadam Soomets´ale, Katriin Reinla´le ja Sten Bobrovski´le, kui parimatele Ardu Kooli võõrkeelte nädalal korraldatud inglise keelses sõnaotsmismängus 1.-4.klassile.
TÄNUKRI Nellitriin Smetanjuk´ile, Karoliine Tänav´ale, Kristina Koiduste´le, Margus Nigul´ile, Trevor Ollin´ile ja Egeli Murumaa´le, kui tublidele Ardu Kooli võõrkeelte nädalal korraldatud inglise keelses sõnaotsmismängus 1.-4.klassile.
TÄNUKIRI Maxim Kovalenko´le, Hilde Mari Lossmann´ile, Berit Ülejõe´le, Carmen Puusep´ale ja Annabel Nikker´ile osalemise eest Ardu Kooli võõrkeelte nädalal korraldatud inglise keelses sõnaotsmismängus 1.-4.klassile .
TÄNUKIRI Ragnar Liias´ele, kui kõige ilusama käekirjaga õpilasele 6.klassis vene keelsel konkursil “Klassi ilusam käekiri!”
TÄNUKIRI Merily Nurme´le, kui kõige ilusama käekirjaga õpilasele 7.klassis vene keelsel konkursil “Klassi ilusam käekiri!”
TÄNUKIRI Linda Palo´le, kui kõige ilusama käekirjaga õpilasele 8.klassis vene keelsel konkursil “Klassi ilusam käekiri!”
TÄNUKIRI Karin Koronen´ile, kui kõige ilusama käekirjaga õpilasele 9.klassis vene keelsel konkursil “Klassi ilusam käekiri!”
TÄNUKIRI 6.klassile põneva inglise keelse plakati eest Šotimaa kohta.
TÄNUKIRI 7.klassile ja 8.klassile põneva inglise keelse plakati eest Iirimaa kohta.
TÄNUKIRI 9.klassile põneva inglise keelse plakati eest Wales´i kohta.


22.detsember 2015
TÄNUKIRI Greti Ülejõe´le, Michael Helštein´ile ja Rutger Ulrich´ile tubli esinemise eest kooli jõuluetendusel.


02.detsember 2015
TÄNUKIRI Gerda Nigul´ile ja Mari-Liiz Nikker´ile kooli esindamise eest inglise keele olümpiaadil Kose Gümnaasiumis.


13.oktoober 2015
TÄNUKIRI Ken-Maikel Valdma´le kooli esindamise eest 4.klasside Harjumaa ettelugemisvõistlusel .