1. ja 20. aprillil toimusid Ardu Koolis traditsioonilised jalgpallivõistlused. Kolmapäeval mängisid 5. – 9. klasside õpilased ja neljapäeval 1.- 4. klasside õpilased, kellest moodustati segavõistkonnad. Jalgpall on meie koolis väga populaarne ja juba teist aastat on mängijate hulgas ka tüdrukuid. Kuna võistkonnad koosnevad väga erineva vanusega mängijatest, siis eriline tähelepanu on mängudes suunatud üksteisega arvestamisele ja ausale mängule.

Kolmapäevaste mängude kohtunik oli Kaspar Hordo, kes on meie koolis jalgpalliringi juhendaja. Neljapäevaseid mänge kontrollis ja vilistas 9. klassi õpilane Martin Virroja.

5.-9. klasside mängud:

I koht võistkond KOLLASED POISID

II koht võistkond PRUUNID POISID

III koht võistkond KODUTUD

IV koht võistkond VALGED POISID

Kõige resultatiivsem mängija oli Siim Erik Salura võistkonnast Kollased Poisid, kes lõi 7 väravat.

Eriline kiitus Eliise Allikule, kes väga julgelt, targalt ja südilt võitles poiste vastu.

1.-4. klasside mängud:

I koht MANCHESTER UNITED

II koht LAHEDAD ROHELISED

III – IV koht FC BARCELONA JA FX GURU

Kõige resultatiivsem oli Gregor Ollin võistkonnast Manchester United, kes lõi 8 väravat ja kes  kaptenina oskas väga targalt juhendada  oma meeskonna võidule.