ROBOOTIKA HUVIRING

Alates uuest õppeaastast on Kose vallas toimuvad robootika huviringid koondunud Kose Huvikooli alla.
Ardus hakkab tunde andma Reinar Tõruke. Soov on jätkuvalt pakkuda õpilastele huvitavaid ja arendavaid tunde, kus nad saavad tutvust teha mitte ainult programmeerimise ja tehnika valdkonnaga, vaid õpivad ka lahendama probleeme loovalt ja ühise meeskonnana.
Huviring toimub erinevates vanusegruppides nagu eelnevatel aastatel.
Tunnid toimuvad 1 kord nädalas 1,5 h kuutasuga 20 eur.
Esialgu plaanime, et tunnid varem robootikas käinud õpilastele algavad septembri teisel nädalal ja uutel õpilastel septembri kolmandal nädalal.
Siit ongi suur palve täita kõigil soovijatel avaldus, et saaksime teada kui palju huvilisi on.
Avalduse leiate siit:
Kui teil on robootikaga seoses küsimusi, siis kindlasti kirjutage piret.koima@gmail.com või helistage +37256564248.
Oleme kohal ka Kose valla huvitegevuse messil, robotitega saab tutvust teha kl 12.00-12.30.