Projektipäev Ardu Koolis

12.märtsil toimus 4.-9.klassi õpilastele projektipäev. Igal õpilasel tuli valida osalemiseks üks töötuba. Töötubasid oli kuus: orienteerumisvõistluse korraldamise töötuba (töötuba juhtis õp. Regina Reiljan); „Mängud vahetunniks“ töötuba (töötuba juhtis õp. Anvar Hansson) Hüppemängud koolimaja koridoridesse (töötuba juhtis õp. Kadi Koppel); „Ajaleht matemaatikast“ töötuba (töötuba juhtis õp. Maarja Talv); kokanduse töötuba (töötuba juhtis õp. Ülle Pässa) ; õppemängude koostamise töötuba (töötuba juhtis õp. Egle Tänav); kott-toolide valmistamise töötuba (töötuba juhtis õp. Epp Kevvai). Kõik töötoad olid praktilised ning kõik valmistatud esemed jäävad õpilaste kasutusse, õppemängude koostamise töötuba katsetas loodud õppemänge 2.klassi õpilastega. Kavandatud orienteerumisvõistlus viiakse läbi 2018.a kevadel. Vaata lühikest kokkuvõtet meie projektipäevast.

Jumpingu treeningud õpilastele.

Alates 20.03 on igal teisipäeval Ardu Kooli võimlas jumping õpilastele.
• 1.-3. klassi õpilastele kell 17.30- 17.55
• 4.-9. klassi õpilastele 18.00 -18.30.
Treeningud on õpilastele tasuta!
Treener: Oksana Nikker